Přihlášení na Elixír

Přihlas se na Elixír 2020 a vydej se za hranice

Přihlášení na Elixír probíhá za pomoci formuláře propojeného se skautisem (viz níže) od 14. 6. 2020 20:00 do naplnění kapacity. Ve formuláři vyber roli, za kterou se na Elixír hlásíš.

Účastník

jedu se na Elixír hlavně vzdělávat

Servistým

jedu s Elixírem hlavně pomoci

Náhradník

jedu se na Elixír hlavně vzdělávat, ale momentálně na mě nezbylo místo
(v okamžiku, kdy se místo uvolní, tak Tě přesuneme mezi Účastníky a dorazí Ti informace k platbě)

Zde a pod záložkou Profil najdeš instrukce k uhrazení účastnického poplatku. Po připsání poplatku na náš bankovní účet si budeš moci vybrat z nabídky programů. Tvoji platbu potřebujeme mít na našem účtu nejpozději 30. 6. 2020.

Pro koho je akce určena

• všem skautům a skautkám s touhou vzdělávat se a překračovat své hranice, kterým je nejpozději v první den akce 15 a více let

Přihlašovací formulář

Pro registraci na seminář se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.

Uhrazení poplatku

Poplatek za Elixír 2020 je 550,-Kč. Poplatek zahrnuje ubytování na vlastní karimatce, stravu od sobotní snídaně do nedělního oběda. Poplatek je třeba uhradit předem převodem na účet. Jakmile se přihlásíš na akci na tomto webu, najdeš v pravém horním rohu obrazovky záložku Profil. V té najdeš vygenerovaný Tvůj osobní variabilní symbol pro platbu. Až po připsání platby na náš bankovní účet se budeš moci přihlásit na program.

číslo účtu: 2001807083/2010 Fio banka

variabilní symbol: najdeš jej vygenerovaný po přihlášení v záložce  Profil (nebo výše v části Přihlašovací formulář)

do zprávy pro příjemce uveď: Elixír jméno příjmení (např. Elixír Mikuláš Turnovský)

POZOR: pokud platíš za více lidí dohromady (např. za jednotku 123.45, za kterou jedou 3 lidi), napiš do zprávy pro příjemce pouze Elixír a číslo jednotky. Není potřeba vypisovat všechna jména (např. Elixír 123.45). Zároveň, prosíme, informaci o hromadné platbě zašli i na náš e-mail  elixir@skaut.cz (s jmenovitým uvedením za koho je platba provedena) - urychlíš tím přiřazení platby a možnost registrovat si programy.

Platbu proveď nejpozději tak, aby jsme ji měli 30. 6. 2020 na našem účtu. Děkujeme! Poplatky nevracíme, ale je možné za sebe najít náhradníka a na základě Tvého e-mailu přiřadíme platbu k němu. Převod peněz si mezi sebou domlouváte individuálně. Vzájemné kontakty mezi náhradníky nezprostředkováváme.

Chceš-li podpořit své činovníky v rozvoji a vzdělávání, proplať jim ve středisku náklady za akci.

Doklad o zaplacení

• obdržíš v elektronické podobě ve svém Profilu (každý účastník samostatně)
  • pokud potřebuješ doklad vytištěný, tak to nezapomeň poznačit v Profilu v Doplňujících informacích. Bude Ti vydán při příjezdu na akci (u registrace).