Přihlášení na Elixír

Přihlas se na Elixír a vydej se mu Tváří v tvář

Přihlášení na Elixír probíhá za pomoci formuláře propojeného se skautisem (viz níže) od 26. 11. 2018 20:00 do 14. 1. 2019 20:00. Ve formuláři vyber roli, za kterou se na Elixír hlásíš.

Účastník

jedu se na Elixír hlavně vzdělávat

Servistým

jedu s Elixírem hlavně pomoci

Náhradník

jedu se na Elixír hlavně vzdělávat, ale momentálně na mě nezbylo místo
(v okamžiku, kdy se místo uvolní, tak Tě přesuneme mezi Účastníky a dorazí Ti informace k platbě)

Zde a pod záložkou Profil najdeš instrukce k uhrazení poplatku. Po připsání poplatku na bankovní účet si budeš moci vybrat z nabídky programů. Tvoji platbu potřebujeme mít na našem účtu nejpozději 14. 1. 2019.

Přihlašovací formulář

Pro registraci na seminář se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.

Uhrazení poplatku

Poplatek za Elixír 2019 je 500,-Kč. Poplatek zahrnuje ubytování na vlastní karimatce, stravu od sobotní snídaně do nedělního oběda. Poplatek je třeba uhradit předem převodem na účet. Jakmile se přihlásíš na akci na tomto webu, najdeš v pravém horním rohu obrazovky záložku Profil. V té najdeš vygenerovaný Tvůj osobní variabilní symbol pro platbu. Až po připsání platby na účet se budeš moci přihlásit na program.

číslo účtu: 2100437022/2010

variabilní symbol: najdeš jej vygenerovaný po přihlášení v záložce  Profil

do zprávy pro příjemce uveďte: Elixír jméno příjmení (např. Elixír, Bartoloměj Kolínský)

POZOR: pokud platíš za více lidí dohromady (např. za jednotku 123.45, za kterou jedou 3 lidi), napiš do zprávy pro příjemce pouze Elixír a číslo jednotky. Není potřeba vypisovat všechna jména (např. Elixír, 123.45).

Platbu proveď nejpozději tak, aby jsme ji měli 14. 1. 2019 na našem účtu, děkujeme! Poplatky nevracíme, ale je možné za sebe najít náhradníka a na základě mailu přiřadíme platbu k němu.

Chceš-li podpořit Tvé činovníky v rozvoji a vzdělávání, proplať jim ve středisku náklady za akci.

Doklad o zaplacení

• obdržíš při registraci v Kolíně (každý účastník samostatně)