Kdy a kde bude Elixír 2022?

Termín akce je 30.9. - 2.10.2022 v Nové Městě nad Metují.

Ahoj, na Elixíru jsme zatím nebyli, ale letos bysme rádi, jsou nějaké doporučené věkové hranice pro účast? (jde mi o horní i spodní hranici :) Díky

Ahoj, jediná věková hranice je, že akce je pro účastníky od 15 let věku.

Je pro účastníky zajištěné ubytování?

Ano bude ubytování zajištěno v budově základní školy.

Jak je to na Elixíru se spaním?

Spí se společně  ve školních třídách, ve kterých budou zároveň přes den probíhat programy, ale jinak to bohužel nejde. Zároveň z kapacitních důvodů potřebujeme, aby několik desítek účastníků spalo v tělocvičně. Karimatky a spacáky vlastní.

Jak je to na Elixíru s jídlem?

Snídaně a svačiny jsou volně přístupné, vybere si každý. Obědy a večeři je nutné si v systému objednat jako "jeden z programů". Případná výživová omezení měli účastníci zadat při přihlášení, ale je možné tak učinit i dodatečně formou kontaktního formuláře.

Ahoj, moc se omlouvám, ale nakonec mi do termínu Elixíru něco vlezlo. Bylo by možné vrácení peněz?

Bohužel, pravidla jsme nastavili tak, že účastnický poplatek vracíme pouze v případě, že najdeš za sebe náhradníka. V okamžiku, kdy  bude mít dotyčný zaplaceno, Tobě peníze vrátíme. K výše uvedeným opatřením jsme museli přistoupit po zkušenosti z pořádání Poradní skály 2019, kdy se nám v průběhu času odhlásilo (nebo do termínu nezaplatilo) cca 40% přihlášených. Informaci o tom, že nejedeš a kdo je za Tebe náhradníkem nám můžeš dát přes kontaktní formulář.

Můžu s sebou vzít i svoje děti, nemám hlídání.

Ano. Po dobu přednášek máme hlídání zajištěno. Ty nám, prosím, dej předem vědět přes kontaktní formulář, že s sebou přivezeš děti a připrav pro ně vše potřebné. Za každé dítě, kterému již bylo 6 let zaplatíš 350 korun účastnického poplatku. O způsobu úhrady Tě budeme instruovat v reakci na Tvoji zprávu z kontaktního formuláře.

Ahoj, je nutné přijet na zahájení v 18:30? Máme v pátek oddílové schůzky do 18:00 a jedeme všechny vedoucí, tudíž bychom museli schůzku případně zrušit. Díky

Není to nutné registrace bude otevřena až do soboty cca 11:00

Kde přesně se Elixír koná? Dle webu to bude na nějaké základce; ty jsou v NMNM asi 3, která z nich to je?

Jedná se o ZŠ Malecí, Školní 1000, Nové Město nad Metují, ale bližší informace přijdou před akcí do e-mailu.

Jedu na Elixír poprvé a bohužel jsem zapomněla, že si musím objednat i jídlo. Je ještě nějaká možnost, jak si jídlo objednat nebo mám už smůlu? :'(
Ti z Vás, kteří si neobjednali jídlo v systému, tak na registraci budou k dispozici volné stravenky. Tyto stravenky jsou určeny pro účastníky a lektory, kteří si jídlo nepřihlásili včas, ale pokud tyto stravenky dojdou, tak již není možnost zajistit jídlo
     60 stravenek navíc na sobotní oběd
     48 stravenek navíc na sobotní večeři (Těstovinový salát s pečeným masem, volit. jogurtový dressing)
     71 stravenek na nedělní oběd (36x vepř. + 35x smažák)
Ahoj. Jsem přihlášen jako náhradník. Rozumím tomu správně, že na Elixír nemá smysl jezdit, dokud nedostanu potvrzení, že vypadlo dost účastníků a pro mne bude místo? Díky Macík

Ano přesně jak píšeš.

Dobrý den, je možné aby mi stravenky vyzvedla kamarádka, která tam bude dříve než já?

Ahoj, stravenky se budou vydávat při registraci.

Zdravím, na Elixíru ani podobné akci jsem nikdy nebyla, tak mi není jasné jaké oblečení si vzít na taneční večer - abych nebyla under-dressed ani over-dressed... pohodlné oblečení na tancování je myšleno jako šaty na ples nebo spíš něco na diskotéku? Nepodařilo se mi kontaktovat nikoho, kdo by věděl více než já :D

Ahoj,

Na taneční večer si vezmi co uznáš za vhodné, ale hudna bude od klasické plesové hudby až po skautské písně.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zeptejte se.

Pro položení otázky se musíte přihlásit přes skautIS.