FAQ (často kladené otázky)

Ahoj, chci se zeptat, kdy bude čas na páteční večeři a jestli bude nějak určená večerka nebo zda můžeme zůstat vzhůru déle (samozřejmě bez rušení ostatních účastníků)? Díky :)

Páteční večeři (kterou si přivezeš) můžeš zkonzumovat v průběhu času na registraci (kde určitě nestrávíš celé ty dvě hodiny, kdy probíhá). Čas na ostatní jídlo se registruje stejně jako ostatní programy.

Od 23:00 platí v budově gymnázia noční klid až do budíčku. Po tomto čase bude vyhrazený prostor pro noční tvory, ale v 1:00 se zamyká budova gymnázia a to je i čas, kdy je rozumné jít spát.

Kdyby jsem třeba zítra objednal něco na Liman sportu šlo by to dopravit na ten Elixír? Nebo už je pozdě?

Ahoj,

tento dotaz musíš směřovat přímo na Limansport - kontakty mají na svých stránkách úplně dole.

Ahoj, nikde jsem nenašla nějaký harmonogram akce či přednáškových bloků a tak moc nevím, z čeho můžu vybírat - jestli je program koncipovaný tak že z každého "Tváří v tvář" stihnu jednu přednášku nebo se kryjí. Zkrátka bude možnost ještě před samotou registrací zjistit, které přednášky/workshopy jsou v který čas? Díky za odpověď, Bětka :-)

Ahoj Bětko (a ostatní),

harmonogram celého Elixíru najdeš po přihlášení na web pod záložkou Přihlášení na programy (chvilku trvá než se načte, po dobu načítání se zobrazuje načítací kolečko).

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na kolik programů se můžu přihlásit a celkově jak to přihlašování bude fungovat?
Ahoj,

v jeden čas můžeš být jen na jednom programu. Sobotní oběd a sobotní večeři můžeš mít jen jednou (jedenkrát z více nabízených možných časů).

Přihlašování bude probíhat po přihlášení na web pod záložkou Přihlášení na programy (chvilku trvá než se načte, po dobu načítání se zobrazuje načítací kolečko). Vysvětlení jak to provést je pod tlačítkem Nápověda přímo na té stránce.
Mohu se ještě zúčastnit Elixíru? A kdy se stávám Účastníkem?

Množí se dotazy, jak je to s možností stát se Účastníkem.

Pokud chcete stanout Elixíru tváří v tvář a přijet v březnu do Kolína, tak je proto potřeba udělat několik věcí:

1. přihlásit se na webu a zvolit si roli Náhradník
  2. zaplatit účastnický poplatek dle instrukcí v obdrženém emailu (stejné informace jsou taktéž k dispozici po přihlášení na web pod tlačítkem Profil v části Seminář)
  3. po přijetí platby na náš účet se Vám změní role na Účastník (o této změně Vám přijde zpráva na email) - může to pár dní trvat, platby se snažíme aktualizovat co nejčastěji, ale ne každý den

Pokud tedy shrnu velmi častý dotaz - kdy se stanu účastníkem, tak je to teprve tehdy, co obdržíme Tvou platbu na náš účet. Do té doby budeš veden jako náhradník.

Jaká je kapacita Elixíru?

Kapacita Elixíru je 400 lidí.

Bude možnost nedělní mše?

Mše bude možná v sobotu či neděli, více informací v Praktických informacích.

Zaplatil jsem, ale nakonec se nebudu moci Elixíru zúčastnit. Bude mi vrácen účastnický poplatek?

Poplatky nevracíme. Pokud se nemůžeš zúčastnit, můžeš za sebe poslat náhradníka. O náhradníkovi nás, prosím, informuj na  elixir@skaut.cz.

Dostanu doklad o platbě? Kdy?

Doklad o platbě dostaneš fyzicky při registraci na místě v Kolíně.

Je akce nějak věkově ohraničená?

Akce je pro účastníky starší 15ti let. Jinak žádné věkové omezení nemáme.

Jak mám prosím přihlásit na akci rádce, který nemá přístup do skautISu?

Je třeba rádci:

Pokud si se založením účtu ve skautISu a následným propojením účtu nevíš rady, tak se mrkni do nápovědy.

Zaplatil/a jsem za Elixír a zapomněl jsem vyplnit zprávu pro příjemce, co mám dělat?

Abychom mohli dohledat Tvou platbu, tak nám napiš na  elixir@skaut.cz informaci o tom, že Ti u platby chybí zpráva pro příjemce a svůj variabilní symbol, ať se nám Tvoje platba v tom množství plateb lépe hledá.

Chci zaplatit za více účastníků najednou. Jak to mám provést?

Pokud platíš za více lidí dohromady (např. za jednotku 123.45, za kterou jedou 3 lidi), napiš do zprávy pro příjemce pouze Elixír a číslo jednotky. Není potřeba vypisovat všechna jména (např. Elixír, 123.45). Zároveň nám, prosím, na email  elixir@skaut.cz napiš pod jakým VS platíš a za jaké lidi. Bez těchto údajů se nám nemusí podařit Tvou platbu identifikovat.

Po přihlášení na web mám na titulní stránce v pravém horním rohu červený nápis Nepropojený účet člena. Musím to nějak řešit?

Pro účast na Elixíru je nezbytné mít propojený účet. Jedině tak lze totiž jednoznačně bez dalšího složitého zjišťování prokázat, že jste členy Junáka a můžeme na Vás čerpat dotaci a nabídnout Vám avizovanou cenu. Pokud nevíte, jak svůj účet propojit, tak se mrkněte na web nápovědy, kde je celý postup i s náhledovými obrázky srozumitelně popsán. Účastníci, kteří nebudou mít k uzávěrce plateb propojený účet budou oslovováni přímo námi, ale ušetříte nám práci, pokud to zvládnete vyřešit dříve. Po propojení účtu se stačí na web jen přihlásit a údaje o Vás se automaticky aktualizují.

Ještě jsem nezaplatil, ale nemůžu se zúčastnit. Jak mohu uvolnit místo náhradníkovi?

Přihlas se na web a klikni na tlačítko Profil. V části Seminář je červené tlačítko Odhlásit ze semináře, tak na něj klikni a Tvé místo se uvolní pro náhradníka. Děkujeme.

Kde najdu fotky z akce ?

Ahoj, odkaz na album je přidán do aktualit na titulní stránce webu Elixíru ;-)

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zeptejte se.

Pro položení otázky se musíte přihlásit přes skautIS.
Máš nějaký specifický dotaz? Napiš na  elixir@skaut.cz.