FAQ (často kladené otázky)

Jaká je kapacita Elixíru?

Kapacita Elixíru je 400 lidí.

Bude možnost nedělní mše?

Mše bude možná v sobotu či neděli, více informací v Praktických informacích.

Zaplatil jsem, ale nakonec se nebudu moci Elixíru zúčastnit. Bude mi vrácen účastnický poplatek?

Poplatky nevracíme. Pokud se nemůžeš zúčastnit, můžeš za sebe poslat náhradníka. O náhradníkovi nás, prosím, informuj na  elixir@skaut.cz.

Dostanu doklad o platbě? Kdy?

Doklad o platbě dostaneš fyzicky při registraci na místě v Kolíně.

Je akce nějak věkově ohraničená?

Akce je pro účastníky starší 15ti let. Jinak žádné věkové omezení nemáme.

Jak mám prosím přihlásit na akci rádce, který nemá přístup do skautISu?

Je třeba rádci:

Pokud si se založením účtu ve skautISu a následným propojením účtu nevíš rady, tak se mrkni do nápovědy.

Zaplatil/a jsem za Elixír a zapomněl jsem vyplnit zprávu pro příjemce, co mám dělat?

Abychom mohli dohledat Tvou platbu, tak nám napiš na  elixir@skaut.cz informaci o tom, že Ti u platby chybí zpráva pro příjemce a svůj variabilní symbol, ať se nám Tvoje platba v tom množství plateb lépe hledá.

Ahojky, jelikož jsem v roli náhradníka, mám přesto zaplatit poplatek nebo počkat na nějakou pozdější informaci o tom, že se uvolnilo místo?
Ahoj,

za akci platíš až v okamžiku, kdy Ti dojde e-mailem informace, že Ti byla změněna role na Účastník. Do té doby jsi vedena jako náhradník a za akci neplatíš. Informace o platbě najdeš také na webu po přihlášení pod tlačítkem Profil.

Chci zaplatit za více účastníků najednou. Jak to mám provést?

Pokud platíš za více lidí dohromady (např. za jednotku 123.45, za kterou jedou 3 lidi), napiš do zprávy pro příjemce pouze Elixír a číslo jednotky. Není potřeba vypisovat všechna jména (např. Elixír, 123.45). Zároveň nám, prosím, na email  elixir@skaut.cz napiš pod jakým VS platíš a za jaké lidi. Bez těchto údajů se nám nemusí podařit Tvou platbu identifikovat.

Po přihlášení na web mám na titulní stránce v pravém horním rohu červený nápis Nepropojený účet člena. Musím to nějak řešit?

Pro účast na Elixíru je nezbytné mít propojený účet. Jedině tak lze totiž jednoznačně bez dalšího složitého zjišťování prokázat, že jste členy Junáka a můžeme na Vás čerpat dotaci a nabídnout Vám avizovanou cenu. Pokud nevíte, jak svůj účet propojit, tak se mrkněte na web nápovědy, kde je celý postup i s náhledovými obrázky srozumitelně popsán. Účastníci, kteří nebudou mít k uzávěrce plateb propojený účet budou oslovováni přímo námi, ale ušetříte nám práci, pokud to zvládnete vyřešit dříve. Po propojení účtu se stačí na web jen přihlásit a údaje o Vás se automaticky aktualizují.

Ještě jsem nezaplatil, ale nemůžu se zúčastnit. Jak mohu uvolnit místo náhradníkovi?

Přihlas se na web a klikni na tlačítko Profil. V části Seminář je červené tlačítko Odhlásit ze semináře, tak na něj klikni a Tvé místo se uvolní pro náhradníka. Děkujeme.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zeptejte se.

Pro položení otázky se musíte přihlásit přes skautIS.
Máš nějaký specifický dotaz? Napiš na  elixir@skaut.cz.