Praktické informace

Elixír 2019: Tváří v tvář

Elixír je celostátní vzdělávací setkání pro vedoucí oddílů a jejich pomocníky. Vítáme každého, komu už bylo  15 let. Pokud se nám podaří dobře namíchat program, tak si u nás odpočineš, potkáš nové lidi, namotivuješ se do další práce v oddíle a nepochybně si odvezeš i baňku plnou nových vědomostí a dovedností.

Elixír pro tebe pořádají kolínští skauti (Junák - český skaut, 1. středisko Kolín, z. s.) pod záštitou ústředí (Junák - český skaut, z. s.) a za pomoci kolínského Skautského institutu.

Sejdeme se v  pátek 22. 3. 2019 v  Kolíně na místním  gymnáziu a rozloučíme se až v neděli po obědě. Když se budeš těšit tak moc, že to prostě nepůjde vydržet, tak přijeď už ve čtvrtek - připravujeme warmup večer.

Pokud nechceš o akci přijít, musíš udělat tohle:

1.  Zaregistrovat se tady na webu. Registrace se spustí 26. 11. 2018 ve 20:00. Kapacita akce je 400 účastníků.
  2.  Zaplatit 500 kaček. Ideálně hned. Když tvoje peníze nenajdeme na účtu 14. ledna, tak místo tebe vezmeme náhradníka.
  3.  Přihlásit se na jednotlivé programy a vybrat si jídlo. Termín se dozvíš včas, ale pravděpodobně bude v únoru.
  4.   Přijet ve správný čas do Kolína.

Asi si umíš zabalit na víkendovou akci, takže ti nemusíme připomínat, že si máš vzít třeba kartáček (hodně důležitý pro pohodlí ostatních účastníků!) a spacák (když ti vyjde čas na spaní…). Některý věci ale bývají na různých akcích různě. Takže: přezůvky s sebou, jídlo zajišťujeme my od sobotní snídaně a pod spacák potřebuješ karimatku.

Když tě bude něco (cokoliv) trápit, napiš na  elixir@skaut.cz.